Дитячий садок «Сонечко»

Дитячий садок « Сонечко»

працює за програмою «Українське дошкілля»

В садочку працюють два вихователі, які докладають максимум зусиль для гармонійного та різнобічного розвитку  дошкільнят, формування їх особистості. Вони створюють в умовах дошкільного навчального закладу розвивальний  життєвий простір  для  малюків.

У 2022-2023 навчальному році:

Дитячий садок працює за програмою «Українське дошкілля». Метою програми є розширити змістовий компонент освітньої роботи з дітьми, розкриваючи етнічні, історичні та соціокультурні  особливості нашого регіону.

Програма побудована на принципах науковості, інтеграції, системності, комплексності, гуманізації змісту навчання та виховання. «Українське дошкілля» визначає завдання і зміст розвитку дитини віком від двох до шести років. Розгляд кожного вікового періоду розпочинається розділом «Психологічна характеристика дитини», в якому подані вікові характеристики розвитку. Це дає змогу вихователеві орієнтуватись на психологічні особливості розвитку дитини.

Основні завдання виховання і навчання:

- охорона життя і зміцнення фізичного і психічного здоров'я дітей;

- забезпечення пізнавального та креативного розвитку дитини ;

- забезпечення індивідуального підходу до розвитку особистості кожного вихованця;

- залучення дітей до загальнолюдських цінностей; формування соціальної компетентності дітей;

- художньо-естетичний розвиток дошкільників;

- формування психологічної готовності дитини до шкільного навчання;

- взаємодія з сім'єю для забезпечення повноцінного розвитку дитини.

Пріорітетний напрямок: формування основ життєвої компетентності дітей з 2 до 6 років.

Дитячий сад – це милі, добрі розумні, веселі, галасливі, чудові діти. Все що ми робимо в нашому дитячому садку – ми робимо ради них, щоб вони росли здоровими і розвивалися.

Дитячий сад – це батьки. Вони головні помічники в нашій роботі і ми їм за це дуже вдячні.

Дитячий сад – це педагоги. Найпрацелюбніші, творчі, доброзичливі, хворіючи за все  душею, люблячі дітей.

Дитячий сад – це сім'я. І як в будь-якій дружній сім'ї у нас є свої традиції.

Дитячий сад – це унікальна система, яка забезпечує догляд, виховання і оздоровлення ваших дітей.

Вихователі докладають максимум зусиль для гармонійного та всебічного розвитку дошкільнят, формування їх особистості. Вони створюють в умовах дошкільного навчального закладу розвивальний життєвий простір для малюків.

Вихователі створюють сприятливу атмосферу і роблять все можливе, щоб життя малят було веселим, насиченим та цікавим.