A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Бранепільська гімназія
Медвинської сільської ради

Профорієнтація

Мета та завдання

Концепція визначає основні пріоритети створення й подальшого розвитку цілісної системи профорієнтації відповідно до соціально-економічного розвитку України і області, регіональної кадрової політики та індивідуальних професійних запитів і інтересів дітей та молоді.

Професійна орієнтація - це система заходів, спрямованих на забезпечення активного, свідомого професійного самовизначення, засвоєння учнями знань про соціально-економічні й психофізіологічні основи вибору професії.

 

Метою розвитку профорієнтаційної роботи в Київській області є побудова системи освіти, яка забезпечує свідомий професійний вибір кожного учня на основі співставлення індивідуальних інтересів і запитів та потреб ринку праці.

 

Досягнення мети передбачає вирішення першочергових завдань:

 

1.            Визначення загальних цілей, змісту та пріоритетних напрямів профорієнтаційної роботи в регіоні відповідно до соціально-економічного розвитку України і області, регіональної кадрової політики та індивідуальних професійних запитів і інтересів дітей та молоді.

 

2.             Координація роботи органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів, міжшкільних навчально-виробничих комбінатів, державних центрів зайнятості, закладів охорони здоров’я, соціальних служб у справах сім’ї та молоді, засобів масової інформації, батьків та спрямування їхньої діяльність на забезпечення профорієнтаційного процесу.

 

3.            Стимулювання і підтримка дослідно-експериментальної та інноваційної діяльності з питань професійного самовизначення школярів.

 

4.            Спрямування навчальної, виховної роботи у навчальних закладах та позашкільної діяльності на виконання завдань профорієнтаційної роботи.

 

5.            Забезпечення підготовки педагогічних та управлінських кадрів до організації та проведення профорієнтаційної роботи у навчальному закладі.

 

6.            Моніторинг якості надання профорієнтаційних послуг.

Професії (опис та розповіді)/ddd/proforientacija.docx

Гороскоп у виборі професій/ddd/goroskop_profesij.doc

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора