День фізкультури і спорту.
15 лютого відзначають Свято Стрітення в Україні. У народному побуті це свято здавна символізує зустріч зими з весною. Сьогодні в дитячому садочку «Сонечко» пройшло свято «Зиму проводжаємо, Весну зустрічаємо». Вихователь І. Водяніцька та музичний керівник О.Петруненко організували з дітьми ігри-розваги, під час яких діти демонстрували свою спритність, швидкість та вправність. Яскраве, веселе свято супроводжувалось веселими піснями, хороводами.Свято Стрітення подарувало діткам гарний настрій, задоволення та позитивні емоції.

Життя ДНЗ «Сонечко» Бранепільської гімназії різноманітне та насичене. Особливе місце в ньому належить театралізованій діяльності.

Тож сьогодні музичний керівник О.Петруненко та вихователь І. Водяніцька організували для дітей театралізовану лялькову виставу «Колобок». Дітям було цікаво зустрітися з героями відомої казки. Персонажі-ляльки були яскравими та захоплюючими.

Діти з задоволенням переглядали виставу та плескали в долоні акторам.