A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Бранепільська гімназія
Медвинської сільської ради

Наші успіхи та досягнення

  Національно-патріотичне виховання у  2021-2022 році

Переглянути файл- Наказ про проведення  гри "Джура"

Національно-патріотичне виховання в Медвинській громаді

Вітаємо керівника гуртка "Образотворче мистецтво"  Феокрітову Людмилу Василівну  та її вихованку  Войтенко Крістіну  за зайняте ІІІ місце в обласному етапі  Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Обєднаймося ж, брати мої" з роботою "Українська душа - від минулого до сучасності". Молодці!

До Дня Соборності України представники  від кожного класу нашої гімназії    приєдналися до Всеукраїнського фотоконкурсу  #Україна_це_ми_Київщина

  Добігає завершення 2021 рік. У цей час прийнято підводити підсумки першого семестру. Весь цей час ми плідно працювали, накопичували нові знання та навички. Не забували про старі шкільні традиції та історію нашого славетного Браного Поля. І маємо чим похизуватися!

       Наш козацький рій, з містичною назвою « Характерники», отримав обласну подяку за активну участь у челенджі роїв Київщини до 30 - річчя Референдуму 1991 року.

        Має досягнення і наш краєзнавчий гурток «Рюкзачок». На обласній конференції «Допоки пам'ять в серці не згасає» учасник гуртка Казьмирович Ілля гідно представив нашу гімназію.

        А нещодавно в обласному етапі  було підведено підсумки конкурсу «Новорічний сувенір», в якому ІІІ місце зайняла робота учениці 5 класу Колюки Аліни.

         Попереду нові звершення! Так тримати!

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора