Образотворче мистецтво

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїського конкурсу «Новорічна композиція».  Вітаємо Колюку Аліну, ученицю 5 класу, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Бранепільської гімназії за роботу « Морозні квіти у вінку, мов в новорічному танку» (керівник Феокрітова Л.В.) за зайняте ІІІ місце в області.

Здобувачі освіти взяли участь у обласному етапі конкурсу "Космічні фантазії". Цього року вони разом з керівником гуртка "Образотворче мистецтво" Л.В. Феокрітовою не  тільки малювали, а  ще й  виготовили  гру про подорож у космос.

Вітаємо керівника гуртка "Образотворче мистецтво"  Феокрітову Людмилу Василівну  та її вихованку  Войтенко Крістіну  за зайняте ІІІ місце в обласному етапі  Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Обєднаймося ж, брати мої" з роботою "Українська душа - від минулого до сучасності". Молодці!