21 червня традиційно було проведено звіт директора гімназії Н.В. Ляшенко про роботу у 2023/2024 навчальному році. Керівник гімназії представила аналітичну доповідь про діяльність закладу освіти за навчальний рік. Зокрема, зупинилась на здобутках педагогів у навчальній діяльності, у роботі з обдарованими гімназистами, у створенні умов для якісної освіти. Подякувала педагогічним працівникам та учням за досягнуті результати.
11:57 21.06.2024