Тиждень толерантності

Дата: 17.11.2023 09:15
Кількість переглядів: 19

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей в Бранепільській гімназії з 13 по 17 листопада пройшов Тиждень толерантності.Впродовж тижня робота вчителів початкових класів та класних керівників гімназії була спрямована на формування в учнів поваги до інших людей, їхніх думок. Так для учнів 1 - 9 класів була проведена година спілкування "Планета толерантності". Для вихованців дитячого садочка вихователь Ольга Петруненко провела заняття "Долоньками творимо ДОБРО". Учні 5-9 класів прийняли участь у тренінгу "Будьмо толерантними". Наприкінці заняття учні з задоволенням створили "Квітку толерантності".

Тиждень толерантності пройшов активно, весело, творчо та креативно!Фото без описуФото без описуФото без опису