До Дня українського козацтва

Дата: 18.10.2021 09:17
Кількість переглядів: 152

14 жовтня - День захисника України. Цей день став для українців не простим святом, а всенародним. Бо захищають нині суверенітет держави військові й добровольці, волонтери і військові медики, дорослі і діти – всі ті, хто в різний спосіб наближають перемогу на Сході України. В переддень святкування у Бранепільській гімназії відбулися різноманітні заходи. Діти власноруч виготовили листівки та привітали учасників бойових дій.

Учні 8 класу відвідали батьків загиблого односельця Підлубного Віталія Миколайовича.

Для школярів 5 -8 класів вчитель фізичної культури А. Сірик провела веселі «Козацькі розваги».

І хай на вулиці почав накрапати дощик, але в душі кожного присутнього жила надія, що вже зовсім скоро на Україні запанує мир. Хай Божа Матір оберігає Вас під своїм Покровом! Слава Україні!