Розвиток фізкультури та спорту

Дата: 13.12.2022 10:12
Кількість переглядів: 30

8-9 грудня с. Щасливе Бориспільського району відбувся навчально-практичний семінар «Сучасні навички та практичні кейси вчителя фізичної культури», в якому нашу громаду представляли начальник відділу освіти, молоді та спорту Бабкова Ольга та вчитель фізичної культри Бранепільської гімназії Белковська Анастасія.

Темою заходу стала презентація та обговорення проекту програми «Нова фізична культура», що спрямована на розвиток навичок учителя. Адже сучасні реалії потребують внесення змін у навчальний процес, зокрема, і в уроки фізкультури.

Учасники семінару обговорили впровадження нової модельної програми та сформували рекомендації щодо впровадження інноваційних уроків фізкультури:

- охоплення дітей фізичною активністю для розуміння самими дітьми необхідності фізкультури в їхньому житті;

- нові рухові активності, що диктує час;

- можливість індивідуального вибору дітьми фізичних активностей, а це 60 модулів на вибір;

- відмову від традиційних методів і підходів;

- дитиноцентризм.