Підтримка наших захисників

Дата: 14.02.2023 12:01
Кількість переглядів: 32

Учні Бранепільської гімназії постійно намагаються підтримати наших захисників, які боронять неньку Україну. На уроках мистецтва, трудового навчання та на заняттях гуртка "Образотворче мистецтво" діти малювали патріотичні малюнки та листівки, виготовляли обереги для наших захисників. Учнями школи було виготовлено й обереги на благодійний ярмарок, який був проведений за кордоном, всі виручені кошти були перераховані на підтримку нашим ЗСУ.

Окрім того, велику вдячність діти отримали від спецпідрозділу, якому передали прапор України з побажаннями, словами підтримки та безмежної вдячності.

Наші земляки, мужні хлопці та чоловіки, також отримали наповнювачі вкрай необхідні для обігріву та розпалювання вогнища, виготовленні в позаурочний час.

Ми пишаємося нашими маленькими патріотами, їх бажанням бути корисними і допомагати, підтримувати бойовий дух нашої нескореної Української армії.