Радіє й сміється уся дітвора - піжамна вечірка пройшла на «УРА»

Дата: 10.11.2023 13:10
Кількість переглядів: 15

Усі знають про користь сну і відпочинку для здоров’я людини, а особливо малечі.Щоб діти більше дізналися про важливість денного та нічного сну, вихователь дитячого садочка «Сонечко» Ольга Петруненко організувала для своїх вихованців цікаву та веселу піжамну вечірку.Усі разом танцювали, грали у веселі ігри та відгадували загадки. І, звичайно ж, не обійшлося без традиційних боїв подушками.Веселе дійство подарувало дітям безліч незабутніх вражень.

Незважаючи на прохолодний осінній день, вечірка пройшла у теплій затишній атмосфері, наповненій усмішками та позитивними емоціями.

А після веселих ігор та зарядки на малечу чекав смачний сюрприз.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Радіє й сміється уся дітвора - піжамна вечірка пройшла на «УРА»!!