День учнівського самоврядування до свята Вчителя

Дата: 01.10.2021 13:29
Кількість переглядів: 58

За багаторічною традицією День вчителя в Бранепільській гімназії готують учні найстаршого класу. В цьому році учні на чолі з класним керівником А. Сірик ретельно готувалися до цього свята. Їх старання не були даремними! Діти подарували учительському колективу масу позитивних емоцій.

Зранку вчителів зустрічали оплески вдячних учнів та горнятко запашного чаю. Вчителі мали змогу відпочивать та спілкуватися, адже в цей день уроки проводили учні. Закінчився день традиційним квестом між командами вчителів "Бувалих" та "Зелених". В запеклій боротьбі перемогу здобули "Бувалі". Святкування Дня вчителя надихає, дає розуміння того, що наші старання не даремні. І хай кожен вчитель не втомлюється "сіяти" розумне, добре, вічне!