Будні першокласників

Кожен ранок навчального дня в першому класі Бранепільської гімназії розпочинається з ранкового кола. 23 березня тема ранкового кола була " Про свою безпеку дбай! І дистанцію тримай!" Вчитель Оксана Миколаївна Сокальська розповіла учням захоплюючу казку про поведінку казкових героїв під час пандемії. Учні радо приймали участь в інсценізації. Так, в цікавій грі діти кожен день навчаються новому. І за допомогою вчителя долають сходинки в чарівну країну Знань!

18:57 29.03.2021

Подяка

Діти – наш найдорожчий скарб. Дбати, підтримувати і забезпечувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

18:55 29.03.2021

Свято

Змагання для учнів 1-4 класів "Розумники і розумниці"провела  16 лютого  педагог-організатор Герасименко О.О.

18:48 29.03.2021