День пам'яті та примирення

8-9 травня Україна традиційно вшановує День пам'яті та примирення і Свято Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У Бранепільській гімназії було проведено акцію "Ваш подвиг - безсмертний, наша пам'ять - довічна". Усі учні гімназії відвідали локації, які пов'язані з подіями Другої світової війни на території села.

08:59 11.05.2021

Дякуємо за допомогу

7 травня дитячий садок Бранепільської гімназії відвідала волонтерка, мешканка міста Київ- Кравченко Олена, яка вже довгий час дарує вихованцям дитячого садка радість. Ми дуже дякуємо нашій благодійниці за підтримку та з нетерпінням чекаємо на нову зустріч!

08:56 11.05.2021

35-ті роковини трагічних подій на Чорнобильській АЕС

Вже 35 років Україна живе з болем Чорнобиля. Це проблема, що торкнулась майже кожної української сім’ї та всього світу. А ще це найбільша світова катастрофа з епіцентром за 100 кілометрів від Києва. Та чи знаємо ми достатньо про Чорнобиль, його минуле, сучасне й майбутнє? Що розкажемо про нього наступним поколінням та як нам говорити про нього зі світом?    Події цього дня стали однією з наймасштабніших трагедій для людства. Вибух, який зруйнував життя тисячам людей і утворив багатокілометрову зону відчуження, назавжди закарбувався в пам’яті не одного народу.

09:45 26.04.2021

Благоустрій території

Упорядковування та приведення до належного естетичного стану території  гімназії та довкілля – це обов’язок кожного. Крім того, це ознака нашої культури та вияв свідомості громадськості.       З метою поліпшення благоустрою та санітарного стану навколишнього середовища    стартував місячник озеленення та благоустрою території:  прибрано осінній падолист, який був під снігом, підготовлено до посадки квітів клумби.

15:40 23.04.2021

Важливо для батьків

Шановні батьки!  Зверніть увагу, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 р. № 1105 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 р. № 1306» визначено, що у темний час доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи мають використовувати світлоповертальні елементи (стрічки, наклейки, жилети) або бути в одязі, який має такі елементи. Можливість аварії зменшується у 6-8 разів, якщо в людини в одязі є світлоповертальний елемент.

12:10 19.04.2021

Безпека дорожнього руху

На замітку батькам Безпека на дорозі – дуже важлива тема, яку необхідно обговорити з дитиною. Навіть якщо ви будете проводжати і зустрічати маленького пішохода зі школи, питання безпечного дорожнього руху повинен постійно бути під вашим пильним контролем.

12:28 16.04.2021

Безпека в інтернеті

Додаток до листа МОН від 10.03.2021 р. № 1/9-128  Рекомендації для проведення додаткових профілактичних заходів закладами освіти серед дітей та інформування батьків щодо компетентностей безпечної поведінки в цифровому середовищі

12:23 16.04.2021

Дистанційне навчання

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки КОДА від 08.04.2021 №67  та з метою  запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2  та наказу відділу освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради № 13 від 09 квітня 2021 року інформуємо, що дистанційне навчання  в 1-9 класах буде продовжено з 12 квітня  до покращення епідемічної ситуації. З метою виконання навчальних програм, якісного здійснення освітнього процесу та на виконання наказу МОН України від 08.09.2020 1115 “Деякі питання організації дистанційного навчання” уроки проводяться за розкладом  з використанням технологій дистанційного навчання.

16:53 09.04.2021

Міжнародний день птахів

До Міжнародного дня птахів, що відзначають першого квітня, учні другого класу Бранепільської гімназії прийняли участь у шкільному конкурсі малюнків "Малюємо дистанційно. Малюємо весну".Сюжети малюнків обирав кожен учень та по відеозв'язку презентував однокласникам.

13:37 02.04.2021

Безпека в інтернеті

Наше завдання як дорослих і батьків - навчити дітей використовувати Інтернет правильно. Так само, як ми вчимо дітей безпеки в реальному житті - на вулиці та дорозі,нам необхідно навчити їх безпечній поведінці у віртуальному житті - в Інтернеті.

19:04 29.03.2021