Aкція добрих справ " Щедрий вівторок".

30 листопада в Бранепільській гімназії відбулася акція добрих справ " Щедрий вівторок". Здобувачі освіти принесли овочі, солодощі, домашні консерви для людей похилого віку, що проживають в " Центрі надання соціальних послуг" села Медвин. Щиро дякуємо усім небайдужим, хто приєднався до акції! Творіть добро по всій землі!

09:46 01.12.2021

Пам'ять жертв голодоморів в Україні

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам'ять жертв голодоморів. У XX столітті українці пережили їх тричі.За традицією учні Бранепільської гімназії відвідали пам'ятник померлим від голоду на сільському кладовищі. Учні принесли з собою хліб та колосся пшениці на вишитому рушнику. Хай же душі замучених страшним голодом янголів нерешті отримають спокій та такий жаданий шматочок хліба!

14:35 26.11.2021

Обласна краєзнавча конференція "Допоки пам'ять в серці не згасає"

26 листопада учень Бранепільської гімназії Казьмірович Ілля став учасником обласної краєзнавчої конференції "Допоки пам'ять в серці не згасає", присвяченої роковинам голодоморів в Україні. На конференції Ілля представив роботу "Великий голод у маленькому селі".

14:31 26.11.2021

Акція "Подаруй посмішку світу"

22 листопада проходила Акція "Подаруй посмішку світу"В рамках акції учні створили чудову веселу атмосферу в гімназії. З великим задоволенням учні та вчителі ділилися посмішками, гарним настроєм та добрими словами! Головним девізом дня стали слова"Посміхнись світові і світ посміхнеться тобі!"

14:25 26.11.2021

Вітання

19 листопада свій День народження святкує творчий, креативний, відповідальний, талановитий вчитель математики та фізики Чегель Юрій Іванович!

14:39 22.11.2021

Національний урок з безпеки дорожнього руху "Безпечна дорога додому".

З метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо - транспортних пригод та привернення уваги молоді до правил поведінки на дорогах класний керівник 1 класу Галина Ігнатьєва провела Національний урок з безпеки дорожнього руху "Безпечна дорога додому".

10:54 22.11.2021

Тиждень "Безпеки дорожнього руху"

В рамках проведення тижня "Безпеки дорожнього руху" класний керівник 4 класу Наталія Листопад провела відкритий захід для учнів 3,4 класів "Ми зразкові пішоходи". В ході проведення діти в ігровій формі закріпили знання правил дорожнього руху.

09:44 22.11.2021

Міжнародний день толерантності

16 листопада в усьому світі відзначається Міжнародний день толерантності. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО.Цього дня в Бранепільській гімназії обирали Міс та Містера "Добре серце".

13:55 17.11.2021

День української писемності та мови

Сьогодні, 09 листопада, відзначають День української писемності та мови. За православним календарем -це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця. На честь свята учні, батьки та вчителі Бранепільської гімназії написали радіодиктант національної єдності, який традиційно відбувається щороку в цей день.

13:30 09.11.2021