Інтелектуальні ігри

10 лютого в Бранепільській гімназії відбулися інтелектуальні ігри. У змаганнях брали участь дві команди гімназистів. Діти із захопленням відповідали на питання, виконували різні завдання. По закінченню вирішили зустрітися знову. До нових зустрічей, інтелектуали!

15:17 10.02.2022

День Безпечного Інтернету

8 лютого 2022 року у світі відзначається День Безпечного Інтернету під гаслом "Разом для найкращого Інтернету".День безпечного Інтернету в Україні є одним із ключових для поширення ідей безпечного користування Інтернетом та сучасними цифровими технологіями. Важливість питання безпечного Інтернету зумовлена тим, що сучасна людина не уявляє свого життя без глобальної мережі, оскільки вона дає багато інформації й можливостей. Молоде покоління не завжди усвідомлює, що може чекати на них у віртуальному просторі.

11:01 10.02.2022

Театралізована вистава

Життя у ДНЗ «Сонечко» Бранепільської гімназії різноманітне та насичене. Особливе місце в ньому належить театралізованій діяльності. Тож 8 лютого музичний керівник О.Петруненко та вихователь І. Водяніцька організували для дітей театралізовану лялькову виставу «Колобок».

10:56 10.02.2022

Безбар'єрна грамотність

21 грудня 2021 року Міністерство цифрової трансформації України представило освітній курс "Безбар'єрна грамотність".   У січні 2022 року всі педагогічні працівники (100%) нашої гімназії успішно закінчили курс навчання  та отримали сертифікати.

13:21 01.02.2022

До річниці визволення села Бране Поле

28 січня джури рою "Характерник" відвідали локації в селі Бране Поле, пов'язані з визволенням села. Відомо, що з 28 січня по 28 лютого 1944 року в селі знаходився командний пункт 27 армії під командуванням генерал - лейтенанта С. Г. Трохименка. Пам'ятний знак про ці події знаходиться на території шкільного подвір'я.

14:28 28.01.2022

Вітання з перемогою

Вітаємо керівника гуртка "Образотворче мистецтво"  Феокрітову Людмилу Василівну  та її вихованку  Войтенко Крістіну  за зайняте ІІІ місце в обласному етапі  Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Обєднаймося ж, брати мої" з роботою "Українська душа - від минулого до сучасності". Молодці!

09:16 25.01.2022

До Дня Соборності України

До Дня Соборності України представники  від кожного класу нашої гімназії    приєдналися до Всеукраїнського фотоконкурсу  #Україна_це_ми_Київщина

14:31 20.01.2022