Вступ до 1 класу 2022/2023 навчального року

З 12 квітня 2022 року Бранепільська гімназія здійснюватиме прийом документів для зарахування дітей до 1 класу на 2022-2023 навчальний рік (в тому числі внутрішньопереміщених осіб).

09:48 12.04.2022

Про зміну алгоритмів вступу до університетів і складання ДПА

24 березня 2022 року, ВРУ ухвалила законопроєкт №7132, який дозволяє одноразову зміну алгоритмів вступу до університетів і складання ДПА, про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет. «Держава, у першу чергу, висловила довіру педагогам, які в цьому навчальному році виставлять учням підсумкові оцінки без державної підсумкової атестації.Головним для нас є забезпечення максимальної безпеки учасників освітнього процесу.

15:51 28.03.2022

Оголошення

З 14 березня 2022 року освітній процес у Бранепільській гімназії буде організовано за дистанційною формою навчання.

17:56 10.03.2022

Міжнародний день рідної мови

21 лютого в Україні та й в усьому світі святкують Міжнародний день рідної мови. Рідна мова - це важливий носій цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління. Головна його мета - показати важливість та підтримати самобутність кожної окремої мови світу.У цей день у Бранепільській гімназії вчителем української мови та літератури Т. Погрібняк було проведено конкурс на найкращий учнівський почерк, створено літературну вітальню "Мова моя барвінкова". Для учнів початкових класів учитель Н. Листопад провела виховний захід " Мова єднає всіх".

12:12 22.02.2022

Важливо для абітурієнтів України. Вибір на користь України

Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України заплановане проведення широкомасштабної інформаційної кампанії, спрямованої на попередження стигматизації та маргіналізації молоді з тимчасово окупованих територій та сприяння соціальній згуртованості. З цією метою розроблено відеоролик під назвою «Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України» та тизер до нього (тизеру надано статус соціальної реклами.

10:45 22.02.2022

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначали День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Гімназисти радо вітали ветерана афганської війни, доброго,чуйного чоловіка Доброштана Миколу Васильовича, який є працівником нашої гімназії. Здоров'я, злагоди, благополуччя!

10:40 22.02.2022

Cвято «Зиму проводжаємо, Весну зустрічаємо"

15 лютого відзначають Свято Стрітення в Україні. У народному побуті це свято здавна символізує зустріч зими з весною. Сьогодні в дитячому садочку «Сонечко» пройшло свято «Зиму проводжаємо, Весну зустрічаємо».

10:37 22.02.2022

Вітання

Вітаємо Феокрітову Людмилу Василівну   та  вихованців її гуртка "Образотворче мистецтво" за зайняті  два ІІІ   місця  в обласному етапі  Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» за   роботи «Мій інопланетний друг»,  «Екстренне повернення додому».

15:27 10.02.2022