Наші успіхи за І семестр 2022/2023 навчального року

Підведено підсумки роботи в І семестрі: олімпіади та конкурси проводяться щорічно, практично, з усіх шкільних предметів для різних класів окремо.  У нашій гімназії немає суворого положення про висування учнів на позашкільні олімпіади та конкурси. До участі в олімпіадах і конкурсах своїх найсильніших учнів запрошує вчитель-предметник. В принципі, всі учні, які відчувають, що рівень їх знань і вмінь, а головне, амбіцій, — досить високий, можуть прийняти рішення про участь в змаганнях. Саме по собі призове місце в олімпіаді — це потужна мотивація для розвитку кожного здобувача освіти. Приємно, що учні  змогли  показати високі результати.

10:14 07.02.2023

До Дня пам' яті героїв Крут

До Дня пам' яті героїв Крут в Бранепільській гімназії пройшли наступні заходи: перегляд відео " Бій під Крутами - як це було", арт- гостинна " Малюю тебе, Україно! "

10:05 07.02.2023

" Соборність- код незламних"

Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності.

10:02 07.02.2023

Конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2023

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці – відзначається День охорони праці. У межах відзначення Дня охорони праці Державна служба України з питань праці спільно з ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» проводять XII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2023.

08:34 26.12.2022

День Святого Миколая

19 грудня в Бранепільську гімназію завітав Святий Миколай, а разом з ним прийшло очікування чудес та миру в Україні! І ось вже співами наповнилася спортивна зала гімназії, діти грали в ігри, читали вірші, а за старанність Святий Миколай пригостив малюків цукерками! Дякуємо відділу культури та туризму Медвинської сільської ради  та його працівникам за надані  солодощі  для учнів  1-9 класів.

12:02 21.12.2022

Солодкі подарунки до Дня Святого Миколая

Солодкі подарунки до Дня Святого Миколая отримали вихованці дитячих садків та діти з особливими освітніми потребами нашої громади, серед них  і вихованці дитячого садка "Сонечко" нашого  освітнього закладу. Помічником Миколая став благодійник Віталій Мазаний, який, за сприяння голови громади, подарував дітям радість і віру в те, що мрії здійснюються.

11:58 21.12.2022

Калита

13 грудня в Бранепільській гімназії вирувало життя. Адже до нас завітала Калита!Дівчата ворожили, а потім разом кусали калиту.Такі заходи не дають дітям забути народні традиції та допомагають зберігати оптимізм в такі нелегкі часи.Ой калита, калита, ти із світла вилита!

10:43 15.12.2022

Розвиток фізкультури та спорту

8-9 грудня с. Щасливе Бориспільського району відбувся навчально-практичний семінар «Сучасні навички та практичні кейси вчителя фізичної культури», в якому нашу громаду представляли начальник відділу освіти, молоді та спорту Бабкова Ольга та вчитель фізичної культри Бранепільської гімназії Белковська Анастасія.

10:12 13.12.2022