Дні пам'яті жертв голодомору 1932 - 1933 років.

Наприкінці листопада в Бранепільській гімназії відбулися заходи присвячені Дням пам'яті жертв голодомору 1932 - 1933 років.Учні гімназії долучилися до Всеукраїнської акції " Свічка пам'яті"та відвідали пам'ятник жертвам голоду в селі.

09:51 01.12.2022

Міжнародний День толерантності.

Толерантність – це вміння людини ставитись без агресії до думок інших людей, до їх способу життя, віросповідання, звичаїв, традицій, ідей і почуттів.

13:42 30.11.2022

Навчання з цивільного захисту

15 листопада  директор гімназії Н.В. Ляшенко   взяла участь у  навчанні директорів закладів загальної середньої освіти Білоцерківського    району щодо цивільного захисту учасників освітнього процесу у період воєнного стану.

11:36 18.11.2022

День української писемності та мови

День української писемності та мови – щорічно святкується 9 листопада. Встановлене свято було на честь Нестора літописця, послідовника Кирила і Мефодія. Саме його вважають «батьком українського письма». Учні  та вчителі Бранепільської гімназії  в цей день долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності - 2022.

10:34 10.11.2022

Вітання

Хай буде прекрасним, щасливим це свято,Бажаєм міцного здоров’я багато,Вам вдячні за людяність, працю, знання,Сердчене тепло та всього пізнання.Бажаємо щастя, багатства, достатку,Хай буде в житті Вашім все у порядку!

10:01 30.09.2022

Благодійність

Цими днями, вже вкотре, до нашого дитячого садочка "Сонечко" Бранепільської гімназії завітала гостя з подарунками для нашої малечі Кравченко Олена. В її сумці було безліч цікавих книг та різноманітних іграшок Вихованці дитсадка та вихователі щиро вдячні пані Олені за її турботу і підтримку. Бажаємо нашій благодійниці і всім, хто долучився до цієї справи, міцного здоров'я, благополуччя та мирного неба над головою.

13:50 20.09.2022

МІННА БЕЗПЕКА: Ці правила має знати кожен!

Земля приховує безліч небезпечних знахідок, наштовхнутися на які можна в найнесподіваніших місцях. Їх активація відбувається від найменшого зовнішнього впливу: удар, тертя, струс, нагрівання. Знання заходів безпеки допоможе уникнути загрози і врятувати життя. Адже основною причиною нещасних випадків є грубе порушення елементарних правил безпеки: спроби взяти в руки, пересунути або розібрати предмет, биття по ньому, кидання у відкритий вогонь або у воду.

11:26 22.06.2022

Звіт директора

17 червня 2022 року відбувся звіт керівника гімназії Ляшенко Надії Вікторівни.

11:37 17.06.2022

Свято останнього дзвоника

Дорогі наші учні! У Свято останнього дзвоника, у цей чудовий літній день з найкращими побажаннями для Вас -Ваші вчителі! Хай новий навчальний рік розпочнеться вже в мирній Україні! Миру, добра, гарних новин усім нам! Зі святом Вас, любі учні!

10:23 08.06.2022